A Budapest Cosmopolitan LC csapata ismét a Szimpla Kertben főzött

A Közös Lábas jótékonysági főzés keretében ismét lehetőséget kapott a Cosmopolitan LC a Szimpla Kertben, ahova reggel szeptember 20-án, 8.30 körül munkára készen összegyűlt a lelkes csapat. Mester szakácsaik Horváth Miklós, Joe és Aisling Keys, illetve Gordon MacLean vezetésével 11.30-ra elkészült a csirkés és vega curry. Ildikó, Aisling, Anna és Kökény Misi jóvoltából finom sütemények kerültek az asztalra.

Várakozáson felüli bevétellel zárult a rendezvény, ahol részt vett Dr. Kökény Mihály Budapest Régió Elnöke és Dr. Fogarassy Csaba I. számú Alkormányzó is.