A Budapest Cosmopolitan LC lett Év LIONS Clubja

2023. május 20-án, Kecskeméten tartották meg a LIONS Clubok Magyarországi Szövetsége 2022-2023. évi Konvencióját, melynek keretein belül hagyományosan díjak átadására is sor került. Az Év LIONS Clubja a Budapest Cosmopolitan LC lett!

A Budapest Cosmopolitan LC elnöke, Gyulai Krisztina nagy örömmel és köszönettel vette át Koncsik István kormányzótól az elismerést. A klub, annak ellenére, hogy nem volt hozzáférése a számlájához, az évet 35 millió Ft-os pályázati tőkével zárta fele létszámmal, és az összes eddigi jószolgálati támogatását teljesíteni tudta!