Alakuló ülés a Budapest Cosmopolitan Lions Clubnál

A Budapest Cosmopolitan Lions Club megtartotta alakuló ülését 2020. július 25-én, szombaton. Németh Anna és kedves férje, Sianecz László lions barátuk meghívásából ezúttal Újpesten. Joe Keys elnök méltatta a 2020-2021-es évet, melynek különleges momentuma, hogy a Budapest Cosmopolitan LC adja a 2020-2021-es lions év kormányzóját, Keys Mária Hermina személyében.

Kiemelte, hogy Horváth Miklós volt nemzetközi igazgató is a klub tagja, Major Zoltán, protokoll vezető, Gyulai Krisztina pedig Tri-Jumelage vezető a 2020-2021-es kabinetben.

Kedves Lions Barátaik, Dorothea és vőlegénye számára a klub nevében a klub elnöke átadta közeli házasságuk alkalmából a köszöntő oklevelüket.

Drága Lions Barátaink, előttünk nagyon fontos lions év áll!