Évadnyitó a Budapest Cosmopolitan Lions Clubnál

2020. január 8-án, a Keys család Király utcai lakásában rendezték meg a Budapest Cosmopolitan Lions Club évadnyitó rendezvényét, mely ezúttal is fergeteges hangulatban zajlott. Az összejövetelen átbeszélték az előttük álló terveket, feladatokat és felkészültek a 2020-21 lions évre, amely kiemelt fontosságú lesz a klub számára.

Az elkövetkező lions évben a Budapest Cosmopolitan Lions Clubtól érkezik a szövetség kormányzója: a tisztséget Keys Mária fogja betölteni.