Húsvét hétfőn is segített a Budapest Cosmopolitan LC

Húsvét hétfőn a Budapest Cosmopolitan Lions Club tagjai megörvendeztették egy igen csak fantasztikus húsvéti vacsorával a 1067 Budapest, Podmaniczky utca 33. alatti hajléktalan női szállon élő embertársainkat.

50 hontalan asszony, 18 évestől 83 évesig élvezhette a finom húsvéti vacsorát (sonka, tojás, kalács, torma, mustár, csokitojás, retek, paradicsom, Maclean Ildikó és Aisling Keys által készült sütemények)

A Budapest Cosmopolitan LC tagjai egy percre belopták a húsvét varázsát a hontalan női szállóra is.

Óriási köszönet a klub minden tagjának, hogy ezen a programon is aktívan, közös összefogással tudtak részt venni!

We Serve
Szeretjük egymást és másokat is.
A Kedvesség mégis számít.