Jótékonysági főzést rendezett a Budapest Cosmopolitan Lions Club

2021. december 12-én jótékonysági főzést rendezett a Szimpla Kertben a Budapest Cosmopolitan Lions Club. Összesen 100 adag étel készült el, a bevételből rászoruló gyermekek kapnak majd szemüveget.

A jótékonysági főzés keretein belül 60 adag húsos curry és 40 adag vegetáriánus curry készült. A program ezúttal is óriási siker volt, hiszen minden adagot el tudtak adni! A bevételből a Nem Adom Fel Ház gyermek lakóinak készítenek majd szemüvegeket.