Klubülés és köszöntés a Budapest Cosmopolitan LC-nál

2021. szeptember 22-én, a Wanatka Központban tartotta klubülését a Budapest Cosmopolitan Lions Club, ahol a tagok óriási lelkesedéssel jelentek meg és beszélték át az aktuális lions évre tervezett programokat. A klubülésen Horváth Miklós volt nemzetközi kormányzó köszöntötte Keys Aislinget, aki a napokban utazott Brüsszelbe.

Aisling jelentkezett a "Kék könyv" névre keresztelt Európai Uniós gyakornoki programra, melyre 10 000 jelentkezés érkezett, a programba bekerült 2 500 főből, 650-en kerültek kiválasztásra és kezdhették meg gyakornoki munkájukat, köztük Keys Aisling is.

Óriási büszkeség, ezúton is gratulálunk Aislingnek!