Mikrohullámú sütőt ajándékozott a hontalan asszonyoknak a Budapest Cosmopolitan LC

Az 50 adag karácsonyi vacsora után a Budapest Cosmopolitan LC ismét segítette a 1067 Budapest, Podmaniczky u. 33. szám alatt található Női Éjjeli Menedékhelyet: január 26-án egy új mikrohullámú sütőt ajándékozott a klub, mely nagy segítség lesz az otthon hontalan asszonyainak.

A mikrohullámú sütő átadásán a Budapest Cosmopolitan LC hat tagja, köztük Keys Mária Kormányzóasszony képviselte személyesen a klubot az otthon lakóinak legnagyobb örömére. A klub számára kiemelten fontos, hogy a pandémia ideje alatt is folyamatos legyen a rászorulók segítése.