Pándon adott át szemüvegeket a Budapest Cosmopolitan LC

A pándi Nem Adom Fel Alapítvány házában végzett szemszűrés eredményeként összesen 8 db szemüveget adott át 2021. július 14-én a Budapest Cosmopolitan Lions Club. A szemüvegek átadásának köszönhetően 3 felnőtt és 5 gyermek kapta vissza az éleslátás örömét.

A Budapest Cosmopolitan Lions Club nevében Keys Mária volt kormányzó, Gyulai Krisztina és Németh Anna adta át a szemüvegeket. Óriási köszönet a Galéria Optikának, Fábus Évának és Fodor István optikusnak, hogy mindez megvalósulhatott!