Szimpla kertben jótékony főzési akció

2018 október 7-én klubunk egy komplex rendezvényen vett részt a Szimpla kertben. A cél az volt, hogy egy húsos és egy hús nélküli ételt főzzünk, s a bevételből támogassuk céljainkat, a sérült embereket. A program nagy sikerrel zárult, remek csapatépítő programnak is bizonyult, amelyben 10 klubtagunk vett részt és mintegy 150.000 Ft-al gazdagítottuk jószolgálati kasszánkat.


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Cosmopolitan Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:


cím: 1065 Budapest,
Podaminiczky utca 16, fsz. 6

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba